تبلیغات
دفاع سایبری...

دفاع سایبری...
کل ارضِ کربلا و کل یوم عاشورا...دفاع همچنان باقیست...
قالب وبلاگ
Click here to enlarge

در گزارش اخیر میز تخصصی ایران که متشکل از دیپلمات های سابق و کارشناسان سیاسی امریکایی می باشد به باراک اوباما توصیه شده است که نگاه خود به فتوای رهبر عالی ایران را تغییر دهد.

جام بین الملل: سایت خبری کریستین ساینس مانیتور بخش های دیگری از گزارش میز تخصصی ایران به کاخ سفید را مورد بررسی قرار داد.

در این سایت آمده است:"نخبگان سیاسی و دپلمات های سابق امریکا از رئیس جمهور این کشور خواستند تا به فتوای رهبر عالی ایران به عنوان پایه واساس مذاکرات هسته ای میان جمهوری اسلامی ایران و قدرت های برتر جهانی بنگرد"

این سایت خبری با اشاره به محتوای فتوای مقام معظم رهبری اظهار داشت:"رهبر عالی ایران در یک دستور مذهبی و شرعی استفاده از هرگونه سلاح کشتار جمعی را منع نمود.وی همچنین ساخت و نگهداری بمب های هسته ای را از نظر دینی و مذهبی ممنوع دانست."

در این گزارش همچنین آمده است که باید بین تحریم های اقتصادی و فشار سیاسی و نظامی با برقراری رابطه با جمهوری اسلامی ایران تعادل برقرار گردد.
برچسب ها: نگاه جدید اوباما به فتوای مقام معظم رهبری!،
[ شنبه 13 مهر 1392 ] [ 10:47 ق.ظ ] [ شوق دیدار ] [ بگو یاعلی... ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

بصیرت خودتان را بالا ببرید، آگاهى خودتان را بالا ببرید. من مكرر این جمله ى امیرالمؤمنین را بیان كردم كه فرمود« الا و لایحمل هذا العلم الّا اهل البصر و الصبر » سختى پرچم امیرالمؤمنین از پرچم پیغمبر، از جهاتى بیشتر بود؛ چون در پرچم پیغمبر دشمن معلوم بود، دوست هم معلوم بود؛ در زیر پرچم امیرالمؤمنین دشمن و دوست آنچنان واضح نبودند. دشمن همان حرفهائى را میزد كه دوست میزند؛ همان نماز جماعت را كه تو اردوگاه امیرالمؤمنین میخواندند، تواردوگاه طرف مقابل هم خوانده می شد...
نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
برای دریافت کد گنجینه کلیک کنید
امام خامنه ای:من می یسنم این جنگ را؛می بینم این صف آرایی ها را،می بینم این دندانهای با حقد و غضب به هم فشرده شده را علیه این ارزش ها و انقلاب را،چه کنم که خیلی ها نمی بینند...
نصر تولز

عشق فقط یک کلام
عشق فقط یک کلام
عشق فقط یک کلام
گروه مجازی یا لثارات الحسین(ع)
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir

کمپین وبلاگ نویسی امام علی النقی (ع)

دانلود کد پخش کننده رهبر1
دریـــــافــت کـــــد

MP3 لینک دانلود

پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم